Profile

mahyar jahed

Contact Details

Bio

و چینی ها و هندی ها دو نژاد خارجی بودند که در سده های 1800 و 1900 میلادی وارد ای کشور شدند و در ابتدا در معادن قلع و مزارع کائوچو کار می کردند . اما هم اکنون پنجاه درصد جمعیت این کشور را  ملایوها ، بیست و سه درصد را چینی ها ، و هفت درصد را هندی ها و یازده درصد مابقی را بومیان مالزی تشكيل داده اند . بهتر است بدانید ملایو ها اغلب در راس حکومت و همچنین در نیروهای مسلح این کشور مشغول اند و هفتاد درصد اقتصاد تور مالزی سفر باتو در دست چینی تبارها ست . و هندی تبارها نیز عموما  در بخشهای آموزش و خدمات فعالیت دارند .

پوکت یکی از زیباترین جزایر در جنوب کشور تایلند است که با دارا بودن طبیعتی شگفت انگیز در دنیا به شهرت رسیده و امروزه به یکی از قطب های گردشگری شرق آسیا تبدیل شده است . پوکت بزرگترین جزیره در کشور تایلند است و جمعیتی بالغ بر ششصد و پنجاه هزار نفر در آن زندگی می کنند . این جزیره دارای آب و هوای موسمی و گرمسیری است ، و در هشت ماه سال پر بارش است و فصل خشک آن از دسامبر تا ماه مارس طول می کشد و اغلب گردشگران همین فصل را برای سفر به این جزیره زیبا انتخاب می کنند .

اما باید گفت بهترین زمان برای سفر به تور تایلند سفر باتو  بسیار زیبا از اوایل آبانماه تا اوایل اردیبهشت ماه و در این مدت دما و رطوبت هوا به نسبت پایین است .  در طول این مدت ، همه شرایط برای تفریحات ساحلی  بسیار عالی و ایده‌ آل خواهد بود ؛

Areas of Practice